Volkswagen розповів про «роботів-заправників» для електрокарів

Компактні роботи зможуть обслуговувати машини без участі людини.

Підрозділ Volkswagen Group Components поділився новими подробицями про «роботів-заправників» для електрокарів, про які вперше стало відомо ще у 2019 році. В компанії заявили, що мобільний зарядний робот успішно перейшов в статус прототипу і тепер починається процес його доопрацювання.

З появою роботів зарядити електромобіль стане простіше. Наприклад, не доведеться шукати спеціальне місце на парковці, досить буде викликати «заправника» за допомогою мобільного додатку. Робот являє собою пересувний модуль, оснащений камерою, лазерним сканером, ультразвуковими датчиками і маніпулятором: він під’їжджає до електрокара разом з мобільним акумулятором, так званим «чарджером», і активовує зарядку.

Кожен мобільний накопичувач має ємність 25 кіловат-годин. Є підтримка зарядки постійним струмом потужністю до 50 кіловатів.

Робот може встановити «чарджер» відразу для декількох електрокарів, які стоять в різних частинах парковки. Після того, як батареї заряджені, робот збирає мобільні акумулятори та везе їх на підзарядку. Весь процес відбувається без участі людини.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело volkswagen-newsroom.com