Стартували попередні продажі першого електромобіля BYD з нової лінійки

BYD Dolphin отримав досить демократичний цінник і нові оригінальні вузли та агрегати, самостійно розроблені брендом

Один з найбагатших автовиробників Китаю почав попередні продажі своєї головної новинки останніх років – електрохетча BYD Dolphin, повідомляє cnevpost.com.

Автомобіль доступний за цінами від 96800 до 124800 юанів. Тобто модель виявилася в досить вигідному для електричного транспорту ціновому діапазоні. І це абсолютно логічно, адже компанія робить особливу ставку на нову «морську» лінійку, первістком якої «Дельфін» і є. Цікаво, що вже анонсовані назви наступних автомобілів сімейства: «Кіт», «Вітрильник», «Акула», «Чайка» і «Тюлень».

Dolphin побудований на новій оригінальній платформі BYD e3.0. Синхронний електродвигун з індексом TZ180XSF розвиває 95 кінських сил. Крутний момент становить 180 Нм. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 150 кілометрів на годину.

Літій-фосфатні батареї будуть доступні в двох варіантах. На бюджетних комплектаціях ємність становить 30,7 кВт*год, що дозволяє проїхати до 301 км, в той час, як в найдорожчих версіях цей показник знаходиться на рівні 44,9 кВт*год. З ним дальність ходу збільшується до 405 кілометрів.

Тим часом варто відзначити, що батарейні автомобілі BYD вельми непогано продаються всередині Китаю. Тільки за липень реалізовано понад 50 тисяч одиниць, що на 262,7% більше торішніх показників. З цього числа на частку гібридів довелося приблизно 25 тисяч автомобілів, на 650,6 відсотка вище результатів минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...