Стартап Rivian збирається будувати другий складальний завод в США

Крім електромобілів, цей завод буде випускати акумуляторні елементи.

Rivian Automotive, стартап з виробництва електромобілів, підтримуваний Amazon.com, планує побудувати другий складальний завод в США, який також буде займатися виробництвом акумуляторних елементів. Про це в ексклюзивній публікації повідомило агентство Reuters, посилаючись на слова чотирьох осіб, знайомих з цим питанням.

«Хоча поки цей процес і знаходиться на ранній стадії, Rivian вивчає місця для другого виробничого підприємства в США», – підтвердила вчора прес-секретар Rivian Емі Маст (Amy Mast). Вона відмовилася повідомити подробиці.

Кілька штатів подали заявку на будівництво заводу, в документах відомого як «Project Tera». Офіційно про нього буде оголошено через пару місяців, а початок будівництва заплановано на початок наступного року. Про це повідомили джерела, які побажали зберегти анонімність. За їх словами, терміни ще можуть змінитися з урахуванням пандемії коронавірусу, через яку вже відкладено саме оголошення про будівництво, спочатку заплановане на це літо.

У Rivian вже є завод в США – він знаходиться в Нормалі, штат Іллінойс.

Залишається додати, що типова вартість заводу зі складання автомобілів в цей час складає 1 млрд доларів і більше, а вартість заводу з виробництва акумуляторних елементів – 2 млрд доларів і більше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...