Стало відомо, яким буде новий кросовер Toyota

До виходу на американський ринок готується нова SUV-модель Toyota, яку вже розсекретили на патентних зображеннях. В мережі з’явилися перші рендери нового кросовера японського автовиробника. Перша інформація про нього з’явилася ще у 2020 році, швидше за все, йдеться про Toyota Highlander останньої генерації, що в модельній лінійці розташовується вище популярного кросу RAV4. В продаж новинка піде під назвою Crown Kluger.

На патентних зображеннях місце логотипу спеціально закрили, проте, обрисами вона повторює характерну емблему лінійки Toyota Crown. Варто також відзначити, що показана виробником версія кросовера – це не стандартний варіант. Новинка продається в Америці та відомий там під індексом XSE в форматі псевдоспортивної модифікації. Її головними особливостями – радіаторна решітка з сітчастим малюнком, великий повітрозабірник та здвоєні патрубки вихлопної системи.

Крім спортивного варіанту, який тепер буде називатися Toyota Crown Kluger, в Китаї також з’явиться й стандартний кросовер Toyota. Там йому дістанеться рідне найменування. Випуск спортивного Crown довірили спільному підприємству FAW Toyota, а Highlander – Toyota й GAC.

На жаль, інформації про технічну частину кросоверів немає, але китайські ЗМІ запевняють, що обидва кросовери отримають гібридну силову установку на базі 2,5-літрового бензинового двигуна. Також в продажі з’являться й варіанти тільки з ДВЗ. Обидві новинки стануть доступні китайським покупцям вже цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело wapcar.my