Стало відомо, які назви авто краще запам’ятовуються

Останнє дослідження британської компанії Vanarama показало, що покупці найкраще запам’ятовують назви моделей, а не букви й цифри індексів.

Лізингова компанія Vanarama з Великобританії провела дослідження за участю 500 осіб, щоб з’ясувати, які назви моделей легковиків запам’ятовуються краще за інших. З’ясувалося, ті назви, що містять ті чи інші слова, запам’ятовується краще ніж букви й цифри індексів. Як приклад британці взяли 253 моделі авто 45 найпопулярніших марок з усього світу.

В результаті дослідження трьома назвами, що найбільше запам’ятовуються, респонденти назвали Ford Fiesta, VW Golf та Volvo XC90, хоча шведський кросовер з його індексом все ж таки явно вибивається з тенденції.

Що стосується моделей всередині одного бренду, то на прикладі Ferrari більшість респондентів назвали такі моделі, що найбільше запам’ятовуються: Enzo, LaFerrari та California; а ось 812, 488 та F8 виявилися в самому кінці списку.

Найчастіше автовиробники при створенні назв надихаються географію. Так, в іспанського бренду Seat всі моделі, крім однієї, названі на честь різних місць в Іспанії. Цікаво, що KIA, навпаки, відмовляється від назв та переходить на буквено-цифрові індекси. Ймовірно, подібне дослідження в азійських країнах показало б протилежні результати, бо саме на цей ринок орієнтується корейська компанія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uk.motor1.com

Коментарі
Завантаження...