Стало відомо, які моделі Volkswagen до останнього зберігатимуть ДВЗ

Компанія Volkswagen назвала моделі, які до останнього збережуть двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ). У найближче десятиліття ставка буде зроблена на основні продукти – Golf, Passat, T-Roc і Tiguan. У вищеназваних моделей з’являться наступники з силовими установками на викопному паливі.

Генеральний директор Volkswagen Ральф Брандштеттер підкреслив, що «якийсь час двигуни внутрішнього згоряння будуть потрібні» і додав, що мотори на викопному паливі повинні бути «максимально ефективними».

Бос Volkswagen дав зрозуміти, що ставка буде зроблена на новітню гібридну технологію, яка дозволить майбутнім моделям з ДВЗ проїжджати на електротязі до 100 кілометрів. Подібні гібриди будуть продаватися в усьому світі. Ймовірно, мова йде про версії eHybrid з тяговими батареями збільшеної місткості, що заряджаються.

Хоча Volkswagen інвестує в гібридні технології, цифровізацію та електронну мобільність 16 мільярдів євро до 2025 року, перехід на електромобілі зажадає часу. Ймовірно, бензинові моделі будуть основним джерелом доходу німецької фірми як мінімум до кінця десятиліття.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...