Стало відомо, що буде з електрокаром, якщо залишити його на морозі

У світі набирає популярності тренд на електричні автомобілі, проте цей тип транспортних засобів все ще має багато недоліків. Зокрема, багато автомобілістів побоюються, що електрокари поведуться непередбачено в умовах низьких температур.

Щоб перевірити ці побоювання, міжнародний проект MyDriver провів дослідження, у якому взяли участь 48 різних моделей електромобілів Polestar, Tesla, Geely, Porsche, Volkswagen, Audi та інших брендів.

В рамках тест-драйву машини використовували з повністю зарядженою батареєю при температурі атмосферного повітря -20 градусів за умов снігової бурі. Перед заїздом авто залишали на вулиці на 12 годину.

У результаті з’ясувалося, що при низьких температурах електрокари мають властивість втрачати більшу частину заряду батареї. Відповідно, граничний запас ходу автомобіля скорочується на 40-60%.

Найкращі показники витривалості продемонстрував китайський Wuling Hongguang Mini EV. Який після 12 години на морозі зміг проїхати 103 км при заявленому запасі ходу 170 км.

На підставі результатів дослідження експерти рекомендують власникам електрокарів зберігати їх у опалюваних приміщеннях, стоянках чи гаражах.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!