Стало відомо, чому назви кольорів авто такі дивні

Багато людей не розуміють, чому назва деяких відтінків, які використовують для фарбування кузова автівок, такі екстравагантні. Наприклад, пересічному автомобілісту дуже важко уявити собі колір “Пума”, “Колумбійська зелень”, “Липа” чи “Адріатика”. Виникає логічне питання, чому не називати відтінки простіше, щоб було зрозуміло усім.

Представники автомобільних компаній поділилися таємницею, що таку назву для відтінків підбирають навмисне. Це зроблено для того, щоб у клієнта виникала певна асоціація кольору з конкретним автомобілем. Крім того, автовиробнику таким чином, набагато простіше класифікувати відтінки.

Буває, що назви відтінків виходять настільки мудровані, що звичайній людині дуже складно класифікувати його з конкретним відтінком. А починалося все з цілком логічних назв, наприклад, “Мокрий асфальт»”. Цей відтінок дійсно нагадував мокре дорожнє покриття. Пізніше з’явилися інші назви, які неможливо асоціювати з певним кольором або поняттям. До таких можна віднести, наприклад, “Кентавр”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autotrader.com

Коментарі
Завантаження...