SsangYong оголосила себе банкрутом

Індійська компанія Mahindra&Mahindra, якій належить 75% SsangYong, розглядає можливість продажу корейського автовиробника.

Керівництво компанії SsangYong подало заяву про банкрутство до суду Сеула. Про це повідомляє Financial Times. За даними видання, це сталося після того, як корейці не змогли виплатити черговий борг перед кредиторами в розмірі 54,4 мільйона доларів.

Поки невідомо, чи дасть місцева влада підтримку компанії, 75% якої належить індійській Mahindra&Mahindra. На даний момент уряд Південної Кореї розглядає можливість надання фінансової допомоги лише місцевим постачальникам запчастин Ssangyong.

Що стосується самої Mahindra&Mahindra, то цей індійський концерн на даний момент сам відчуває фінансові проблеми на тлі пандемії COVID-19. В результаті в компанії прийняли рішення взяти курс на значне скорочення витрат.

Не виключається, що індійці будуть змушені продати SsangYong. Однак, як вважають аналітики, зробити це зараз буде дуже непросто. У період з січня по листопад продажі автомобілів корейців впали більш ніж на 20% в порівнянні з тим же періодом роком раніше.

«На жаль, Ssangyong не була конкурентоспроможною навіть до того, як вибухнула пандемія. Все це схоже на бездонну яму. Я не впевнений, чи зможе потенційний покупець отримати прибуток з цієї компанії», – заявив аналітик Daiwa Чун Сон Еп.

Останньою прем’єрою SsangYong став оновлений кросовер Rexton. Хоча самі корейці позиціюють машину як новий автомобіль п’ятого покоління, мова все ж йде про звичайний рестайлінг. Європейські продажі новинки стартують в березні наступного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ft.com