Спортивний мінівен Volkswagen ID. Buzz GTX потужністю 335 к.с. готовий до виходу

Volkswagen оголосив про плани представити новий високопродуктивний автомобіль на своїй щорічній прес-конференції, яка відбудеться 21 березня. Компанія опублікувала в LinkedIn тизерне зображення разом із оголошенням, що показує силует фар електричного фургона ID. Buzz.

ID. Buzz GTX, виробництво якого підтверджено на початку 2023 року, приєднається до інших спортивних електромобілів компанії ID. 3 GTX та ID. 7 GTX Tourer, в лінійці потужних автомобілів Volkswagen, що постійно зростає, з нульовим рівнем викидів.

Volkswagen замовчує подробиці щодо ID. Buzz GTX, кажучи лише, що він розвиватиме потужність 335 к.с. завдяки двомоторній системі повного приводу, запозиченої у ID. 7 GTX. Очікуються жорсткіша підвіска, кращі гальма, колеса більшого розміру і більш спортивний інтер’єр.

Минулого літа фотографи-шпигуни motor1 помітили на дорозі повністю білий тестовий мул ID. Buzz GTX. Невдовзі його побачили на Нюрбургрингу.

ID. Buzz GTX ще не отримав дозвіл на продаж у США. Оскільки попит на електромобілі знижується, спортивний електрофургон виглядає як дуже нішевий продукт, який може викликати очікуваного VW попиту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com