Sony та Honda готують відразу три нові автомобілі: що відомо

Sony Honda Mobility – спільне автомобільне підприємство компаній Honda та Sony. Метою компанії є створення електромобілів із передовою технологією безпілотного водіння. Цього тижня з’явилися нові подробиці, коли з’являться перші моделі компанії.

За даними Nikkei Asia, на додаток до раніше анонсованого електричного седана Afeela, який з’явиться в 2025 році, Sony Honda Mobility випустить кросовер у 2027 році та менш дорогу компактну модель у 2028 році або пізніше. Усі три автомобілі будуть побудовані на одній платформі.

Компактна модель Sony Honda Mobility імовірно використовуватиме ті ж компоненти, що і електромобілі власної розробки Honda, щоб знизити ціни. Компанія представила концепт седана на виставці CES перед запуском серійної моделі у 2026 році.

У седані Afeela, який з’явиться у 2025 році, використовуються передні та задні електродвигуни потужністю 241 к.с. кожен. Автомобіль оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 91,0 кВт•год. Продажі в США мають стартувати на початку 2026 року.

Sony Honda Mobility заповнить Afeela технологіями. Передсерійна модель отримала 45 датчиків, включаючи лідар та вісім камер. Чипи від Qualcomm імовірно забезпечать обчислювальну потужність для підтримки безпілотного водіння 3-го рівня, а це означає, що людині все одно доведеться час від часу брати на себе керування.

Всередині майже всю панель приладів займає екран. Sony має намір надати доступ до своєї величезної бібліотеки фільмів, а також грати на цьому екрані.

 

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com