Смертність на українських дорогах знизиться більш ніж удвічі до 2030 року

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зробив гучну заяву у програмі “Свобода слова Савіка Шустера”, що завдяки змінам законодавства та низці інших чинників рівень смертності на українських дорогах до 2030 року має знизитися більш ніж удвічі. При цьому чиновник подякував народним депутатам за ухвалення закону, який посилює відповідальність за порушення у сфері безпеки дорожнього руху.

“Ми будемо, серед іншого, арештовувати тих водіїв, які вдруге або втретє сідають за кермо в стані алкогольного сп’яніння. І за другий чи третій такий випадок – буде конфіскація транспортного засобу. Ми чекаємо на підпис Президента, який підтримує наш закон, і ми дякуємо йому за це”, – наголосив в ефірі Антон Геращенко.

За словами заступника міністра внутрішніх справ, очікується, що цей новий закон суттєво вплине на зниження смертності на українських дорогах – приблизно на 10-15%.

“Після підвищення кількості камер фіксації перевищення швидкості, покращення дорожньої інфраструктури, яке йде у рамках програми «Велике будівництво», ми очікуємо, що до 2030 року в Україні смертність знизиться більш ніж у два рази”, – підкреслив Геращенко.

Нагадаємо, що минулого року на українських дорогах у ДТП загинули понад 3500 осіб. Цього тижня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проєкту закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”, щоб зменшити кількість аварій на дорогах та зберегти людські життя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com

Коментарі
Завантаження...