Smart #1 отримає нові доступні версії Pure та Pure+ цього літа

Цього літа Smart розширює свою лінійку компактних електричних кросоверів Smart #1, додаючи дві нові бюджетні версії – Pure та Pure+. Ці моделі стануть доступними в Європі, а в деяких країнах вже відкрито конфігуратор.

Зараз Smart #1 представлений у версіях Pro, Pro+, Premium, Pulse та Brabus. Найдоступнішою з них була версія Pro з ціною від 38 399 євро та батареєю на 47 кВт-год, що забезпечує пробіг у 310 км WLTP.

Нова базова версія Smart #1 Pure також буде оснащена батареєю LFP на 47 кВт-год і пропонуватиме ті ж 310 км пробігу, але з меншою кількістю опцій. В Австрії ціна на Pure становить приблизно 2500 євро менше, ніж у Pro, що може означати стартову ціну близько 36000 євро в інших країнах ЄС.

Версія Pure+ отримає батарею на 66 кВт-год з хімією NMC, що забезпечує 420 км пробігу WLTP, але з таким же базовим обладнанням, як і у Pure. Ціна на Pure+ буде вищою, ніж у Pro, і, ймовірно, складе близько 40 000 євро.

Обидві версії будуть заряджатися за допомогою змінного струму потужністю 7,4 кВт та постійного струму до 130 кВт для Pure, і змінного струму до 22 кВт та постійного струму до 150 кВт для Pure+. Попри скорочення комплектації, обидві моделі матимуть 9,2-дюймовий екран панелі приладів і 12,8-дюймовий сенсорний екран з навігаційною системою, що робить їх привабливими для покупців, котрі шукають більш доступні варіанти електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co