Smart #1 оновився та подешевшав: компанія вдосконалила лінійку своїх «розумних» автомобілів

Базова версія Smart #1 раніше називалася Pro+. Повідомлялося, що у розробці знаходиться варіант «Pro», і тепер нова версія початкового рівня «вийшла у світ». Smart #1 Pro відрізняється головним чином технічно і, звичайно ж, він явно дешевше, ніж Pro +.

Smart #1 Pro+ оснащений простіше, ніж дорожчий Premium, але має той самий акумулятор ємністю 62 кВт-год: обидві версії розганяються від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди. Новий Smart #1 Pro має акумулятор ємністю 49 кВт-год. З цією батареєю LFP запас ходу WLTP становить 310 км порівняно з 420 км у Pro+. Швидка зарядка можлива максимум на 130 кВт, а це означає, що Smart #1 Pro відстає в цій галузі від своїх дорожчих побратимів (150 кВт), але при цьому він не поступається в плані потужності та швидкості. “Зазвичай” Smart видає 272 к.с., тому динаміка розгону буде як мінімум такою ж через меншу вагу.

По обладнанню різниці з Pro+ немає. Це хороша новина, тому що ця версія вже дуже добре обладнана. Фіксований панорамний скляний дах, оббивка зі штучної шкіри, роздільний клімат-контроль, підігрів сидінь та декоративне підсвічування забезпечують приємне перебування на борту, а 19-дюймові легкосплавні та світлодіодні ліхтарі радують око. Smart #1 Pro коштує 37395 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело smart.com