Skoda розробляє новий кросовер Kushaq

Нова SUV-модель від Skoda Auto для індійського ринку отримала назву Kushaq. Треба зазначити, що фірмове написання букв «K» і «Q» відповідає номенклатурі Skoda, чиї кросовери усі мають назву з такими літерами: Kodiaq, Karoq і Kamiq.

Назва позашляховика походить від санскриту, індійської мови “богів”, яку використовують дотепер. Це слово перекладається як “цар” або “імператор”. Написання з літерою “K” на початку та літерою “Q” в кінці відповідає номенклатури всесвітньо відомих моделей Skoda. Світова прем’єра нового кросоверу відбудеться у березні 2021 року.

Випуск нового кросоверу Kushaq відкриває нову еру для Skoda Auto на Індійському субконтиненті. Це регіон, де чеський виробник автомобілів контролює діяльність всієї групи Volkswagen в рамках проєкту INDIA 2.0. Всі майбутні автомобілі марки будуть створені на спеціально адаптованій під індійський ринок платформі MQB-A0-IN.

Новий кросовер поєднує в собі характерний дизайн Skoda, чудовий комфорт, безпеку та відмінне співвідношення ціни і якості з функціями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело zigwheels.com