Skoda показала зображення інтер’єру нового SUV

Новий компактний кросовер від Skoda з’явиться на ринку між кінцем 2024 та початком 2025 року, але перше уявлення про його стиль ми отримаємо вже у п’ятницю, 15 березня, під час презентації результатів роботи компанії за 2023 рік. Сьогодні ж ми можемо побачити ескіз інтер’єру, опублікований лише через кілька днів після того, як було показано дизайн кросовера.

Зображення демонструє мінімалістичний дизайн, передові технології та, зважаючи на все, просторий інтер’єр, попри компактні зовнішні розміри.

Основний елемент фото – центральний монітор мультимедійного комплексу, що ймовірно працює на програмному забезпеченні MIB4, що вже використовується в останніх моделях Volkswagen Group, включаючи нові Skoda Octavia і Superb. Під монітором розташовано кілька фізичних кнопок, а елементи керування кліматом відсутні, тобто керування погодою в салоні здійснюватиметься через монітор. Також видно цифрову панель приладів, поміщену під козирком за кермовим колесом, розмір якого, як і в Enyaq, залишається компактним.

Панель керування компактного SUV Skoda частково нагадує ту, що ми бачили у Volkswagen ID.2 all – концепті, представленому місяцем раніше для демонстрації майбутнього компактного електромобіля із Вольфсбурга. Це не випадковість, оскільки платформа буде однаковою – MEB Entry з переднім приводом.

З ескізу можна зробити додаткові висновки: центральний монітор може мати діагональ 12,9 дюйма, а центральний тунель є розділеною конструкцією з верхнім елементом, що інтегрує майданчик для бездротової зарядки смартфона, і нижнім елементом з містким відсіком для зберігання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co