Складено рейтинг надійних і недорогих кросоверів з пробігом

Вибір надійних і довговічних кросоверів за невеликі гроші сьогодні вже не такий широкий, але мінімум п’ять гідних варіантів на «вторинці» все ще є.

На першому місці у рейтингу AMPERCAR.com розташувався бестселер українського ринку нових авто – кросовер Renault Duster. Серед головних переваг цієї моделі – практичний салон, мінімум електроніки та прості силові агрегати.

Друга сходинка рейтингу за чеським кросовером Skoda Yeti. Це проста та надійна модель. У таких машин, як правило, немає проблем ні з гальмами, ні з підвіскою, ні з системою кермового управління.

Ще одним довговічним і недорогим в експлуатації кросовером став Mitsubishi ASX. При належному обслуговуванні цей паркетник не вимагатиме ремонту ні двигуна, ні трансмісії навіть після 300-400 тисяч кілометрів пробігу.

Замикають рейтинг Suzuki SX4 і Nissan Qashqai. Ці два представники японського автопрому навіть через 10 років експлуатації не мають корозії, а також проблем з керованістю і прохідністю.

Нагадаємо, понад 80% нових легковиків, куплених торік в Україні, належали до групи SUV (різних габаритних підсегментів).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!