Скільки палива витрачає двигун під час прогріву

Досвідчений автомобіліст без роздумів зможе відповісти на питання – з чого повинна починатися будь-яка поїздка. Звичайно, кожна поїздка починається з прогріву двигуна авто. Прогрів силового агрегату в зимовий період може тривати довше, ніж влітку. Ясно, що тривалість прогріву впливає і на витрату палива. Напевно, багато автомобілістів хотіли б дізнатися точну кількість палива, яке витрачає автомобіль за час прогріву. Експерти провели дослідження цього питання і опублікували результати.

Для експерименту взяли автомобіль малолітражний Renault Logan. Ця модель досить популярна в Україні. Logan оснащений двигуном об’ємом 1,6 літра потужністю 82 кінських сили. Дослідження проводили в досить суворих умовах – на морозі в -20 градусів. До того як запустити мотор, автомобіль провів цілу ніч на холоді.

Для точного визначення кількості палива, яке витрачає автомобіль для прогріву, було виготовлено внесений бак. Його зробили зі звичайної 5-ти літрової пластикової пляшки, на дно якої помістили паливний насос. Кількість палива, що заливається визначили за допомогою мірного стакана. Для оцінки результатів порівняли показники до і після.

Мотор Renault Logan прогрівали 15 хвилин. В цей час були відключені всі бортові системи автомобіля. Залишився функціонувати тільки вентилятор в пічці. За цей час вдалося прогріти машину до 50 градусів. В салоні стало досить тепло. У підсумку експерти прийшли до висновку, що прогрівати машину 15 хвилин – це багато, вистачить і 10 хвилин.

На початку експерименту дослідники залили в переносний бак 1 літр палива. Після закінчення прогріву залишилося 550 мілілітрів. Підсумок: для прогріву двигуна в 20-градусний мороз потрібно 450 мілілітрів палива. З цього виходить, що середня витрата палива за годину становить 1,8 літра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uamotors.com.ua

Коментарі
Завантаження...