Швейцарці відродять BMW Isetta в електричній версії

Двомісний електричний мікрокар зможе перевозити двох чоловік і проїжджати до 200 кілометрів на одному заряді.

Швейцарська компанія Micro Mobile Systems готується до запуску електричного мікрокара Microlino. Як повідомляє Autocar, перші поставки автомобіля клієнтам плануються у вересні нинішнього року. На даний момент інженери завершують тестування дослідних зразків. Схвалення транспортного засобу в Європі розробники планують отримати цього літа.

Дизайн новинки натхненний знаменитим BMW Isetta, який випускався в кінці 1950-х років. У компанії машину називають «ідеальним поєднанням» мотоцикла і автомобіля. У салоні Microlino можуть розміститися дві людини. При цьому, як обіцяють швейцарці, в багажнику залишиться місце для «кількох ящиків пива». Вага машини становить всього 512 кілограмів, і він може розганятися до 90 км на годину.

Очікується, що клієнтам мікрокар запропонують в двох версіях. Запас ходу у цих модифікацій на одному заряді складе 125 і 200 кілометрів. Як і в BMW Isetta на водійське сидіння в машині можна потрапити, відкривши спеціальні двері в передній стінці.

У машини буде відсутня аудіосистема. Замість неї в машині з’явиться спеціальне відділення для смартфона або переносних динаміків. За попередніми даними, ціни на автомобіль будуть починатися від € 12000.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk