Шведські Polestar та Cake випустять електричний мопед для міста за $5300

Дві шведські компанії, виробник електромобілів Polestar та виробник електричних мотоциклів та мопедів Cake, оголосили про розширення співпраці з метою випуску нової версії електричного мопеда Makka Polestar Edition, призначеного для використання у міських умовах.

Це друга модель електричного мопеда, яка вийде завдяки співпраці Polestar та Cake. Її випустять обмеженим тиражем у небесно-блакитному кольорі, як у концепту родстера Polestar O2, представленого раніше цього року. Перша версія Makka Polestar Edition була пофарбована у білий колір Snow Matte.

Makka є електричним мопедом компанії Cake, орієнтованим виключно на міські умови. Максимальна швидкість становить лише 45 км/год, що дозволяє використовувати його у багатьох країнах навіть без прав на керування мотоциклом.

Модель Makka Polestar Edition була розроблена з урахуванням можливості її транспортування в електромобілі Polestar і навіть змоги заряджатися від акумулятора. Нова версія Cake Makka Polestar Edition оснащена тонкою фарою, підвіскою Öhlins та знімним заднім багажником.

Двигун з номінальною потужністю 1,55 кВт та піковою до 2,8 кВт забезпечить максимальну швидкість до 45 км/год. Акумулятор ємністю 31 А*год забезпечує запас ходу 55 км, що цілком підходить для міських умов.

Продажем та доставкою новинки займатиметься CAKE, але через інтернет-магазин Polestar Additionals. Ціна нової моделі дорівнює $5300, що вище за вартість першої моделі Makka Polestar Edition, що пропонувалася в 2021 році за ціною $3800.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co theverge.com