Фахівці назвали 6 основних несправностей машини, з якими її вигідніше продати, ніж ремонтувати

Іноді неполадки в машині стають схожими на гру в рулетку для їх власників. Водій ніколи не знає, де стане авто і скільки грошей доведеться витратити на ремонт у результаті. Іноді вигідніше продати авто, ніж вкладатись у дороге відновлення. Портал mmr.net.ua назвав шість несправностей, з якими краще позбавитися машини.

Вважається, що полагодити автоматичну коробку передач – це нескладно і доступно для водія. Кажуть, що достатньо її разок відремонтувати, і все буде гаразд. Але це не завжди так. Особливо якщо автомобіль із великим пробігом. Справа в тому, що тільки діагностика, щоб виявити несправність, може коштувати достатньо дорого. А ремонт, з урахуванням деталей та роботи, може легко обійтися у кругленьку суму.

Якщо двигун вимагає серйозного ремонту, це теж привід задуматися про продаж машини. Так як вартість капітального ремонту двигуна може досягати половини вартості такого ж автомобіля без недоліків.

Ще одна ситуація, з якою важко впоратися самостійно, відноситься до старих автомобілів. Це проблема “наскрізної корозії” кузова. Якщо звернутися в автосервіс, боротьба з проблемою наскрізної корозії коштуватиме велику суму.

Якщо після аварії пошкоджено геометрію кузова, це може стати причиною продажу машини без ремонту. Йдеться не лише про пошкоджені крила, а про серйозні пошкодження силових елементів, таких як лонжерони та стійки даху. Виправлення таких пошкоджень потребує складного та дорогого кузовного ремонту.

І, нарешті, авто, яке з якихось причин побувало у воді, також простіше продати, ніж відновлювати. Йдеться про так звані “потопельники”. Проблеми з проводкою та електронікою на таких авто практично неможливо усунути.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!