Седан Xiaomi SU7 сфотографували під час випробувань на трасі загального користування

Електричний седан Xiaomi SU7 був помічений під час випробувань на міжнародній трасі Чжецзян у Шаосині. Автомобіль покритий ошатним червоно-біло-чорним камуфляжем, а його активний задній спойлер піднято.

У грудні Xiaomi проведе конференцію, на якій буде офіційно представлено SU7 та розпочнуться попередні замовлення. Дата конференції поки не оголошена, але китайські ЗМІ зазначили, що 27 грудня стане 1000-м днем ​​з того часу, як Xiaomi оголосила про плани з випуску автомобіля.

Минулого місяця стало відомо, що Xiaomi використовуватиме державну компанію BAIC як контрактного виробника. Це досить поширене явище для стартапів з виробництва електромобілів у Китаї. Наприклад, автомобілі Xpeng спочатку вироблялися компанією Haima, а JAC спочатку виробляла автомобілі Nio.

У грудні місцеві ЗМІ повідомили, що Xiaomi SU7 вступив у п’ятий етап перевірки виробничої лінії (PT5) на заводі BAIC у Пекіні в районі Ічжуан. Завод планує випустити 300 пробних автомобілів у грудні та підготуватися до серійного виробництва на початку 2024 року.

Крім того, Xiaomi готується випустити три нові моделі у 2024 році. Спочатку SU7 під кодовою назвою Modena, а потім повністю електричний автомобіль Le Mans (BEV) та гібридний гібрид Kunlun (PHEV).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com