Розкрито схему, як автомобілі Lada потрапляють в Україну

Журналісти розкрили схему продажів нових російських автівок Renault та Lada в Україні попри офіційну заборону постачання. Машини потрапляють на український ринок під виглядом запасних частин. Виявляється, що таке придбання є настільки вигідним, що поставлено на потік. Навіщо оплачувати великі гроші за розмитнення таких моделей, як Arkana, Xray, Granta, якщо їх можна купувати під виглядом машинокомплектів?

Саме така схема зараз застосовується на АвтоВАЗі. Фахівці вважають, що таким чином керівництво компанії може рятуватися від податків та продавати авто російського виробництва в Україну. Схема полягає в наступному – спочатку автівки збирають на заводі у Москві, а потім, щоб заплутати сліди їх направляють в Тольятті, де їх знову розбирають та упаковують в машинокомплекти. Після цього йде відправлення таких комплектів на територію України під виглядом запчастин.

АвтоВАЗ придумав схему з продажів нових автівок під виглядом машинокомплектів та обходить заборону офіційного експорту в Україну.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело glavcom.ua glavcom epravda.com.ua