Розкриті подробиці про новий Audi A6 Avant E-Tron

Ресурс Carscoops опублікував якісне зображення та технічні подробиці про майбутній універсал Audi A6 Avant E-Tron. Як випливає з назви, це буде електромобіль, але в його основі лежатиме новітня 800-вольтова платформа Volkswagen Premium Platform Electric, як у Porsche Macan EV.

Зовнішньо серійний Audi A6 Avant E-Tron виявиться чи не копією концепт-кара A6 Avant e-tron. Хіба що не буде безрамкових дверей та камер замість дзеркал заднього виду (хоча у топових версіях камери можуть залишитися).

У салоні – царство екранів. Перед водієм опиниться панель OLED з діагоналлю 11,9 дюйма, екран з діагоналлю 14,5 дюйма увійде до складу медіасистеми, а перед переднім пасажиром встановлять екран з діагоналлю 10,9 дюйма. Звичайно, не обійдеться без проєкційного екрана з доповненою реальністю.

Як і у багатьох інших електромобілів, базова версія буде одномоторною та задньопривідною, а два мотори (і, відповідно, повний привід) отримає проміжна версія із силовою установкою потужністю 469 к.с. Вона розганятиметься до 100 км/год менше, ніж за 4 с. На вершині гами опиниться Audi RS6 Avant E-Tron із силовою установкою потужністю 805 к.с.

Офіційна прем’єра Audi A6 Avant E-Tron очікується найближчими місяцями, конкуруватиме нова модель в першу чергу з BMW i5 Touring.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com