Робоча конячка нового покоління: компанія Renault представила Grand Kangoo 2024

Представлений на виставці IAA Mobility 2023 у Мюнхені новий Renault Grand Kangoo 2024 пропонує максимальну практичність за доступною ціною. Новий мінівен на базі Kangoo третього покоління, випущеного в 2020 році, має модульний салон із сімома окремими сидіннями.

Grand Kangoo 2024 року, один із найуніверсальніших автомобілів, представлених на виставці IAA цього року, також може виконувати функцію фургона, оскільки ви можете зняти три сидіння із середнього ряду, а також два сидіння із заднього ряду. Це збільшить вантажомісткість із 500 л (коли всі сидіння встановлені) до 3750 л за умови, що переднє пасажирське сидіння складене.

Сідати і виходити з третього ряду дуже просто завдяки подвійним розсувним дверям шириною 83 см, що на 18 см більше ніж у стандартного Kangoo. Grand Kangoo з п’ятьма сидіннями та ISOFIX є одним із найзручніших для сімейного відпочинку автомобілів у цьому ціновому сегменті. Renault заявляє, що для моделі передбачено 1024 конфігурацій сидінь, які можна не лише знімати, але й складати та зрушувати вперед та назад.

Вантаж довжиною до 3,11 м можна зберігати у салоні, склавши переднє пасажирське сидіння. По всьому салону є простір для зберігання речей об’ємом понад 58 л, включаючи висувну скриньку та полиці для зберігання речей під другим рядом сидінь. У задніх пасажирів достатньо місця над головою завдяки плоскій лінії даху, а простір для колін складає 164 мм. Renault планує продавати Kangoo 2024 року із заскленими задніми дверима в стандартній комплектації, а також зі склінням 2/3-1/3 та розстібними задніми дверима.

Покупці зможуть обирати між бензиновими, дизельними чи електричними силовими агрегатами. Новий мінівен може бути оснащений бензиновим двигуном потужністю 130 к.с., з’єднаним або з шестиступеневою механічною коробкою передач, або з семиступеневою автоматичною коробкою з подвійним зчепленням. Дизель потужністю 95 к.с. працює лише з шестиступеневою механікою. Що стосується електромобіля, то він оснащений електродвигуном потужністю 121 к.с. Grand Kangoo E-Tech проїжджає до 265 км за циклом WLTP. За 27 хвилин можна збільшити запас ходу на 170 км за допомогою 80-кіловатного зарядного пристрою. Гарантія на акумулятор становить вісім років або 160 000 км. Якщо за цей період потужність впаде нижче за 70%, Renault замінить його безкоштовно.

Інші приємності включають тепловий насос, камеру заднього виду, підігрів передніх сидінь і рульового колеса, а також електричні задні выкна та інформаційно-розважальну систему EasyLink.

Renault почне приймати замовлення наприкінці цього року, а постачання розпочнеться на початку 2024 року. Збирати Grand Kangoo збираються на заводі у Мобежі на півночі Франції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com