Rivian готується до випуску нового позашляховика: вже запатентована назва моделі

Модель Rivian R3X, можливо, не залишиться єдиним позашляховим варіантом в асортименті марки. З’явилася інформація про реєстрацію торгової марки під назвою R1X, що натякає на плани виробника створити позашляхову версію моделей Rivian R1T та R1S.

Багато автовиробників, як великі, так і малі, досягли успіху, пропонуючи спортивні версії своїх кросоверів і позашляховиків, які часто включають додатковий захист, більші шини та збільшений кліренс. Всі ці елементи були помітні на моделі R3X, і очікується, що R1X також отримає подібні стилістичні поліпшення.

Rivian може дати R1X додаткові переваги перед іншими моделями в лінійці завдяки унікальній конфігурації силового агрегату і спеціальних програмних функцій. Можливо, з’являться нові бампери для покращення кутів в’їзду та виїзду, якщо автомобіль буде призначений для бездоріжжя. Заявка на патент компанії, подана у квітні 2023 року, дає уявлення про те, як може виглядати R1X.

Компанія також може оснастити його системою зберігання речей у бортовій частині, запатентованій торік. Хоча подібні функції у вантажівках не є новими, Rivian запропонував кілька унікальних конфігурацій. Запатентована кухня також стала б чудовим доповненням.

Поки невідомо, коли Rivian планує запустити моделі R3 та R3X, але R1X міг би стати привабливим доповненням до асортименту. У компанії амбітні плани на найближчі роки, і розширення модельного ряду відіграє ключову роль у їх реалізації, особливо з урахуванням меншої та доступнішої моделі R2.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело rivian.com