Rimac передав клієнту перший серійний гіперкар Nevera

Власником електромобіля став колишній гонщик Формули-1 Ніко Росберг.

Перший клієнтський гіперкар Rimac Nevera нарешті потрапив до рук свого власника. Ним став колишній гонщик Формули-1 і відомий на YouTube відеоблогер Ніко Росберг, який особисто приїхав на завод і зустрівся з Мате Рімацем.

Глава компанії провів невелику екскурсію заводом, і розповів про будівництво нового складального майданчика, в який планується інвестувати близько 200 млн євро. Майбутній Rimac Campus розташується неподалік від хорватської столиці – міста Загреб і включатиме низку адміністративних будівель, один з найбільших науково-дослідних центрів у Європі, виробничу ділянку, випробувальний трек та музей.

Далі Мате Рімац познайомив блогера з невеликим автомобільним музеєм. Тут розташувалися машини, які так чи інакше стали пересувними лабораторіями та безпосередньо допомагали розробляти усі майбутні електрокари Rimac.

Зрештою герої відео підійшли до завіси, за якою ховався чорний гіперкар Nevera, призначений для Ніко. Ключі від машини вручав особисто Маті Рімац. Після цього вони обговорили всі фішки та особливості моделі.

Нагадаємо, що в рух машину з карбоновим монококом приводять чотири електромотори сумарною потужністю 1914 кінських сил і моментом, що крутить, в 2360 Нм, які за рахунок понижуючих редукторів перетворюються в 13 430 Нм на колесах. До 100 км/год автомобіль розганяється за 1,97 секунди. Максимальна швидкість досягає позначки 412 кілометрів на годину. <атарея ємністю 120 кВт*год дозволяє проїжджати до 550 км на одній зарядці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtube.com