Рідкісний трековий Ferrari з пробігом менше 900 кілометрів оцінили в 1,1 млн. доларів

На аукціоні RM Sotheby’s з’явилося купе трекова Ferrari F12tdf. З 2017 року рідкісна модель проїхала менше ніж 900 кілометрів. Автомобіль оцінили у 1,1 мільйона доларів. Це фіксована ціна, яку розраховує отримати продавець.

Ferrari F12tdf вийшов як трекова модифікація дорожньої моделі F12berlinetta. Літери у назві посилають до гонки Tour de France. Не велосипедної, а автомобільної, що проводилася з 1899 по 1986 рік. Побудовано лише 799 машин, при чому праворульних, як виставлена ​​на продаж, було лише близько сотні.

Суперкар був поставлений новим до Великобританії. Потім був відправлений до Італії, щоб взяти участь у параді Ferrari. А пофарбований кузов у ​​традиційні кольори Франції. Інтер’єр оброблений шкірою тих самих тонів. Перший власник замовив для F12tdf опцій майже на 73 тисячі доларів, включаючи 20-дюймові ковані диски з алмазним шліфуванням, червоні гальмівні супорти та нестандартний вихлоп.

Трекова версія оснащена 6,3-літровим двигуном V12 потужністю 780 к.с. Тяга на задні колеса передається через 7-ступінчасту роботизовану коробку. Незважаючи на малий пробіг, машина щорічно проходила ТО у офіційного дилера і зараз готова до експлуатації.

Весною на онлайн-аукціоні продавався унікальний Ferrari, заводський прототип трекової версії F12tdf. Після того, як він став не потрібний у Маранелло, його швидкість обмежили на рівні 24 км/год. Тому зараз машина є фактично статичним експонатом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!