Рідкісний Porsche 904 GTS, яким володів Джордж Лукас, виставили на продаж

Спорткар Porsche 904 GTS, який був випущений у 1964 році, планують продати на закритих торгах у RM Sotheby’s. Усього було випущено 108 таких машин, за цей екземпляр планують виручити до 2,2 млн доларів.

Цей Porsche 904 GTS брав участь у перегонах та займав перші місця, а серед його власників, як стверджує опис лоту, був творець «Зоряних війн» Джордж Лукас.

“Sotheby’s Sealed з гордістю представляє цей вражаючий Porsche 904. Доставлений новим до Каліфорнії, де він знаходиться сьогодні, він брав участь у кількох перегонах SCCA у Південній Каліфорнії та Аризоні у той період, досягнувши кількох призових місць на трасах, включаючи Riverside та Willow Springs. Представлений у своїй оригінальній кольоровій гамі, цей 904, що добре зберігся, стане винятковим доповненням до будь-якої колекції”, – RM Sotheby’s.

У 1970 році оригінальний двигун замінили на двигун від тодішнього 911, але зараз 904 укомплектований рідкісним силовим агрегатом з індексом Typ 587/3 об’ємом 2,0 літра, який Porsche встановлювала на гоночні версії 904.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело sealed.sothebys.com