Renault збільшить частку гібридних та повністю електричних авто

До 2034 року компанія Renault пропонуватиме клієнтам автомобілі з ДВЗ поряд з окремою лінійкою повністю електричних моделей (BEV). Про це заявив генеральний директор компанії Фабріс Камболів.

Зазначимо, останньою новинкою став невеликий автомобіль Renault 5. Він доповнить бензиновий Clio, другий у Європі малолітражний автомобіль у 2023 році.

«Наша стратегія полягає в тому, щоб мати «дві ноги» в кожному сегменті — модельний ряд ДВЗ з гібридною технологією та повністю електричний автомобіль», – повідомили у компанії.

Зазначимо, що головні конкуренти Renault в Європі використовують різні підходи щодо переходу на електромобілі. Так, концерн Stellantis пропонує ДВЗ та електричні трансмісії на одній моделі, тоді як VW Group має окремі платформи для кожного сегменту.

Нагадаємо, на автосалоні в Женеві компанія Renault офіційно представила свій новий електромобіль Renault 5 E-Tech. Його серійне виробництво розпочнеться наступного року. Електрокар отримав сучасні технології та великий набір обладнання. Його запас ходу може сягати 400 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!