Renault представила новий бюджетний електромобіль. Чекаємо в Україні (фото)

Легендарний Renault Twingo отримає варіант з електричною силовою установкою. Екологічно чиста версія з’явиться на ринку в 2026 році. Прототип моделі показали на презентації нового електричного підрозділу Renault Ampere.

Судячи з фото, концепт виконаний у дусі найпершого Renault Twingo 1992 року. В «електрички» такий самий силует із більшим кутом нахилу лобового скла і великі напівкруглі фари (але з сучасною світлодіодною оптикою). Однак, електричний Renault Twingo дещо більший за свого попередника і має п’ятимісний салон.

Поки що подробиць про електроавто небагато, але відомо, що Renault Twingo стане одним із найдоступніших електрокарів на ринку. Він коштуватиме приблизно від 20 000 євро і конкуруватиме зі ще одним «французом» – Citroen e-C3.

Низький цінник обумовлений тим, що електромобіль збудують на платформі AmpR Small від нового Renault 5. Вона передбачає ефективну силову установку з дуже низьким (10 кВт∙год на 100 км) енергоспоживанням.

Нагадаємо, оригінальний Renault Twingo – це міський автомобіль особливо малого класу французької компанії Renault. Уперше був представлений на Паризькому автосалоні в жовтні 1992 року. Twingo другого покоління представлений в березні 2007 року і виробляється і в наш час.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!