Renault готує до випуску нову електричну модель Alpine

Renault вироблятиме нову повністю електричну модель для свого бренду Alpine на своєму заводі в Дьєппі на півночі Франції, заявив голова правління Жан-Домінік Сенар.

«Кілька років тому була невизначеність щодо майбутнього цього заводу, і тепер завдяки роботі команд Renault… ми зможемо дійсно забезпечити майбутнє цього заводу», — сказав Сенар радіо France Inter у п’ятницю.

Renault, Nissan і Mitsubishi Motors заявили, що планують поглибити співпрацю в галузі виробництва електромобілів, оскільки їх альянс позиціює себе як конкуруючий у переході автомобільної промисловості на електромобілі.

Сенар також повідомив радіо France Inter, що Renault сподівається найняти ще 2500 працівників для своїх французьких заводів. Завод у Дьєппі зараз виробляє лише одну модель Alpine – A110. Це найменший складальний майданчик в альянсі.

У січні Renault заявила, що перетворить Alpine на повністю електричний бренд і розширить його трьома новими повністю електричними моделями, включаючи електромобіль, розроблений спільно з Lotus Cars.

Alpine і Lotus співпрацюють у розробці електричного спортивного автомобіля, який з’явиться в 2025 році, коли потрібно замінити A110, щоб відповідати новим вимогам щодо викидів та інших суворіших норм.

Alpine поглине продуктивний підрозділ Renault, RenaultSport, який зараз виробляє швидкі версії моделей Renault, таких як Clio та Megane.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co