Рамний позашляховик BYD Shark, схожий на Ford F-150 Lightning, вперше показали всередині та зовні

BYD Auto раніше оголосила, що її перший гібридний пікап отримав офіційну назву BYD Shark, а тепер ми маємо живі фотографії новинки всередині та зовні. Новинка нагадує Ford F-150 Lightning.

BYD Shark оснащений супергібридною позашляховою платформою DMO (Dual Mode Off-Road), спеціально розробленою для жорсткого бездоріжжя. У конструкції використовується рама із великими балками.

BYD заявила, що компанія планує випустити свій перший гібридний пікап пізніше цього року. Покупцям також запропонують версію із суто електричною силовою установкою.

Новий автомобіль оснащений великими колісними арками та високим дорожнім просвітом, які передбачають хорошу прохідність. Автомобіль також оснащений бічними підніжками та багажником на даху.

У салоні автомобіль оснащений РК-панеллю приладів та великим центральним екраном управління, а також фірмовим чотириспицевим рульовим колесом. Біля важеля перемикання режимів руху бачимо безліч фізичних кнопок.

Очікується, що гібридна версія буде побудована на двигунах об’ємом 1,5 і 2,0 л. Автомобіль отримає розетки для живлення інструментів та побутової техніки потужністю до 6 кВт. Крім того, очікується, що новий автомобіль буде оснащений гідравлічною активною підвіскою.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn