RAM представила електричний пікап RAM 1500 Revolution (фото)

У рамках виставки CES 2023 у Лас-Вегасі, що проходить у ці дні, бренд Ram (належить транснаціональній корпорації Stellantis – ред.) представив концепт електричного пікапа Ram 1500 Revolution. Електромобіль отримав футуристичний дизайн та надруковані на 3D-принтері дзеркала заднього огляду.

Ram 1500 Revolution покликаний продемонструвати, як виробник готовий переосмислити сегмент пікапів з прицілом на електромобільність. У концепт-карі продемонстровано безліч інноваційних функцій, які в майбутньому пропишуться в серійних пікапах Ram.

Ram 1500 Revolution відрізняється брутальною і водночас стильною зовнішністю з яскравою LED-оптикою та анімованим дизайном «передка». Серед особливостей екстер’єру концептуальної моделі – надруковані на 3D-принтері бічні дзеркала, порт зарядки, що підсвічується, величезні 24-дюймові колеса і багатофункціональні задні двері з електроприводом.

Ram 1500 Revolution має 800-вольтову зарядну архітектуру. Завдяки підтримці швидкого заряджання поповнити його запас ходу на 160 км можна усього за 10 хвилин.

«Концепт Ram 1500 Revolution BEV чітко сигналізує про те, що ми в Ram знаходимося на порозі чогось екстраординарного, і прямо вказує, куди ми рухаємося в нашій електрифікованій подорожі. У Ram ми переглянули те, якими можуть бути пікапи, і робитимемо це знову, пропонуючи найкращі електричні пікапи на ринку», – повідомили представники бренду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!