Представлений Volkswagen ID. Code 01 з власним роботом-пилососом та повним автопілотом, що не вимагає участі водія

Volkswagen представила ID. Code 01 на Пекінському автосалоні. Автомобіль оснащений системою безпілотного водіння рівня L4, має вбудований робот-пилосос та орієнтований на молодих покупців.

ID. Code 01 – це дизайнерський шоу-кар, який Volkswagen буде використовувати як концепцію для нової лінійки ID. в Китаї. За словами Volkswagen, кермо може забиратися в приладову панель при активації режиму автономного водіння, оскільки L4 не вимагає втручання водія.

У салоні розташований LUPO – робот-пилосос, не призначений для домашнього використання. Як тільки автомобіль буде переведено в режим гігієни, LUPO починає чистити автомобіль. Він також дезінфікує поверхню ультрафіолетом.

“ID. Code 01 дає перше уявлення про майбутнє VW у Китаї: з новим дизайном, новим технологічним стандартом та цілісним досвідом бренду, спеціально орієнтованим на потреби та побажання наших китайських клієнтів. Разом із нашими китайськими партнерами ми відкриваємо нову еру мобільності у Китаї”, – заявив Томас Шефер, генеральний директор бренду Volkswagen.

За даними VW, ID. Code 01 був розроблений спеціально для клієнтів у Китаї та нагадує автомобілі Gran Turismo.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com