Представлений унікальний Land Rover Defender 90 Prototype X

Він створений у єдиному екземплярі

Компанія Chelsea Truck Company, що належить Kahn Automobiles, відома своїми модифікаціями позашляховиків. Модель Land Rover Defender 90 Prototype X створили, щоб продемонструвати всю потужність можливостей персоналізації Chelsea Truck Co. Ательє оснастило Defender комплексним широким обважуванням, яке змінює все, від бамперів до фар.

Найвизначнішою частиною комплекту є розширені крила, які починаються з розширювачів кузова, а потім у міру просування вниз переростають у більш традиційні круглі колісні ніші. Передня частина перетворилася за рахунок нового бампера, який, крім зміненого дизайну та збільшеної довжини, отримав радіаторні ґрати, що звужує фари для більш агресивного вигляду.

Бампер доповнює капот із вуглецевого волокна з подвійною вентиляцією, а також спойлер на даху з подвійними ребрами. Попри занижену посадку, Defender на своїх 22-дюймових кованих дисках, як не дивно, отримав шиповані всюдихідні шини.

Автомобіль заснований на Defender 90 P400 X-Dynamic, тобто оснащений 3,0-літровим шестициліндровим рядним двигуном з турбонаддувом потужністю 395 к.с. і 550 Нм крутного моменту.

Land Rover Defender 90 Prototype X пропонується за 130 000 доларів. Генеральний директор Kahn Automobiles Афзал Хан заявив:

«Chelsea Truck Company відома інноваційним стилем, який ми привносимо до Defenders минулого та сьогодення. За допомогою цього автомобіля ми показуємо нашу більш експериментальну сторону, включивши деякі з наших новітніх робіт. Будучи справжнім прототипом та єдиним екземпляром, він буде цікавий колекціонерам та ентузіастам».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com