Представлений найпотужніший і найдинамічніший серійний автомобіль Bentley за всю історію компанії

Bentley нещодавно попрощався зі старим Continental GT, випустивши останню версію із двигуном V8 під назвою Edition 8. А тепер компанія опублікувала перші зображення та технічні характеристики нового Continental.

Новий Bentley Continental GT отримає систему Ultra Performance Hybrid на базі двигуна внутрішнього згоряння V8 та електромотора сумарною потужністю 771 к.с. і 1000 Нм крутного моменту. Ці показники потужності навіть вищі, ніж у W12, встановленого в Batur, який може розвивати 740 к.с. та 999 Нм.

Акумуляторного блоку вистачить на 80 км на чистій електриці. Найпотужніший серійний автомобіль Bentley за всю історію отримає рульове керування всіма чотирма колесами та повний привід із векторизацією крутного моменту. Крім того, згадуються двоклапанні амортизатори, диференціал підвищеного тертя та 48-вольтова електрична система стабілізації.

Виробник заявляє, що ці покращення перетворять новий Continental GT на «найдинамічніший серійний автомобіль Bentley за 105-річну історію компанії». При цьому на цей час показники динаміки та максимальної швидкості не уточнюються.

Імовірно, маса перевищить 2,5 т. Continental GT наступного покоління дебютує в червні як купе, а незабаром піде і кабріолет.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com