Представлений Hyundai Inster – найдешевший електромобіль бренду

Hyundai представила свій перший електромобіль A-сегменту Inster напередодні його презентації на міжнародній Корейській виставці мобільності в Пусані в кінці червня.

Нова модель багато в чому заснована на Casper, що випускається тільки в Південній Кореї, тому вона називатиметься Casper Electric у себе на батьківщині, але на світових ринках модель отримає назву Inster. Hyundai заявляє, що назва походить від слів “інтимний” та “інноваційний”, і стверджує, що новий електромобіль “встановить нові стандарти з погляду запасу ходу, технологій та функцій безпеки, перевизначаючи те, що покупці можуть очікувати від автомобіля цього класу”.

Ми бачимо круглі світлодіодні денні ходові вогні та піксельні покажчики поворотів. На тизерах показаний порт для заряджання спереду. Світлодіодні задні ліхтарі були перероблені і тепер мають простіший піксельний дизайн, як Hyundai Ioniq 5 і Ioniq 6. На задніх дверях можна побачити великий значок Inster.

Hyundai не опублікувала жодних фотографій інтер’єру Inster, але шпигунські знімки показують, що він запозичить багато елементів у Casper, включаючи цифрову комбінацію приладів, великий центральний інформаційно-розважальний екран і триспицеве ​​кермо.

За чутками, Hyundai розраховує продавати Inster за ціною менш як 20 000 євро, що зробить його найдешевшим електромобілем бренду. Автомобіль буде рухатися вбудованим приводним модулем від BorgWarner, хоча подробиці про потужність невідомі. Hyundai також поки не надав детальної інформації про акумуляторну батарею автомобіля та запас ходу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com