Представлено перший “кавовий” кросовер WEY Mocha

Преміум-бренд китайського автовиробника Great Wall – Wey – частково презентував нову флагманську модель середньорозмірного кросовера Mocha. Новинка отримала гібридну модифікацію та комплекс електронних помічників водієві, включаючи автопілот третьої генерації.

Цікаво, що назва моделі походить від кавового напою мокачино (мокко) та пов’язане з “кавовою” назвою системи Coffee Smart. До її складу входять лідар, зв’язок 5G, навігація та чіп Qualcomm 8155, що забезпечує роботу просунутих асистентів кросовера.

Офіційно зараз показані лише зображення екстер’єру гібридної версії кросовера, але в ЗМІ вже просочилися й знімки більш доступною бензинової модифікації. Зовні обидва кросовери нагадують купеподібний VV7 GT.

При цьому треба зазначити, що гібридний і звичайний Mocha злегка розрізняються між собою та мають різні габаритами: довжина, ширина і висота версії PHEV становить 4875, 1960 і 1690 міліметрів відповідно при колісній базі у 2915 мм. Бензинова версія SUV-моделі менше в довжину на 20 сантиметрів при меншій на 170 міліметрів колісній базі.

Під капотом стандартного Mocha буде стояти турбований 4-циліндровий двигун місткістю 2 літри, який розвиває потужність до 214 кінських сил. Агрегується мотор з дев’ятиступеневим «роботом». Для гібридної модифікації передбачена трансмісія з електромотором, привід в обох випадках – тільки передній. За даними виробника, витрата палива Mocha PHEV буде не перевищувати 1,4 літра на 100 кілометрів пробігу.

Повноцінний дебют флагмана WEY Mocha заплановано на 20 січня 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autonews.gasgoo