Представлено новий седан Hyundai Elantra/Avante 2024. Ціни вже оголошені

Автомобіль вже доступний для замовлення.

Після публікації перших офіційних зображень Hyundai Elantra 2024, компанія Hyundai повністю представила оновлений Avante, який по суті є південнокорейською версією Elantra. Седан отримав новий вигляд завдяки переробленим бамперам і новим варіантам обробки салону. Крім того, додано модернізовані технології.

Додана решітка радіатора меншого розміру, більш тонкі фари та великі повітрозабірники на бампері, які, як кажуть, покращують охолодження та аеродинаміку. Примітно, що Avante не отримав повнорозмірну смугу спереду, як більшість інших моделей Hyundai. Замість неї додали блискучу хромовану вставку між денними вогнями.

Решта кузова залишилася в основному незмінною, за винятком більш спортивного та завантаженого заднього бампера, а також нового дизайну 15-, 16- або 17-дюймових легкосплавних дисків. Очікується, що Hyundai Elantra 2024 для США копіюватиме Avante.

У Південній Кореї Hyundai Avante доступний з бензиновими, газовими та гібридними силовими установками. Безнаддувний бензиновий двигун Smartstream 1,6 видає потужність 123 к.с. Мотор 1,6 LPi, що працює на зрідженому газі, має потужність 120 к.с. Інженери Hyundai також модернізували підвіску для плавнішої їзди. Компанія не оголосила жодної інформації про більш спортивні варіанти N Line і N, які обов’язково будуть включені в модельний ряд у США.

Оновлений Hyundai Avante вже доступний для замовлення у Південній Кореї. Ціни коливаються від 15287 доларів за бензинову комплектацію Smart початкового рівня до 24979 доларів за флагманську комплектацію гібрида Inspiration.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com