Представлено електричний фургон CityPorter

Компанія Cenntro Automotive Group виробляє компактні електричні вантажівки. Останнім проєктом фірми став фургон CityPorter, який належить сегменту електричних LCV.

Цікаво, що презентація електрофургона відбулася зовсім недавно на виставці CES 2021, але згадки про модель на сайті виробника й в соціальних акаунтах компанії немає. В офіційному пресрелізі, що було опубліковано третіми особами, зазначено про те, що з моменту заснування Cenntro (2014 рік) виробнику вдалося продати усього 2,8 тисячі одиниць електрокарів.

Новинка CityPorter дозволяє виробнику піти далі й відкрити для себе новий сегмент. Більш місткий фургон здатний транспортувати до 18 кубів та 2585 кг вантажу. Технічні характеристики поки не розголошуються. Відомо тільки те, що автономність ходу “електрички” складає 354 кілометри. Розганятися модель здатна до 95 км/год, що досить скромний показник.

Зовнішній вид утилітарного електрофургона вийшов доволі класичним, навіть трохи застарілим. Дизайн нагадує старі автобуси Mercedes. Ця “тепла лампова” зовнішність йде на користь моделі. З іншого боку, в цьому сегменті найголовніше – це практичність. Постачання новинки почнеться вже в кінці 2021 року. Фургон продаватимуть в США та Європі. Вартість поки невідома.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com