Представлено абсолютно новий Porsche Panamera (Фото)

В КНР презентували новий Porsche Panamera. Автомобіль третього покоління отримав три ріні версії.

Зовні Panamera змінився не сильно, але з’явився новий бампер з вузьким і довгим повітрозабірником і декоративними елементами по краях, а також нові фари Porsche HD Matrix з більш ніж 32 тис. світлодіодів і 600 метрів, що світять на відстань.

Габарити стандартної версії – 5052 х 1937 х 1423 мм, габарити довгобазної – 5202 х 1937 х 1428 мм.

В салоні два екрани – у складі цифрової панелі приладів і медіасистеми. Для пасажира можна замовити третій екран із діагоналлю 10,9 дюйма. Перемикач режимів КПП перемісили із центрального тунелю на кермову колонку, за рахунок цього звільнилося місце для бездротової зарядки смартфона. Також у машини нові дефлектори вентиляції та інший пульт керування кліматичною системою.

Базова монопривідна версія оснащується двигуном V6 об’ємом 2,9 л із двома турбінами, її потужність становить 353 к.с. і 500 Н·м крутного моменту. Топовий варіант Turbo E-Hybrid – гібрид, що підключається на базі мотора V8 об’ємом 4,0 літра. Така силова установка видає 680 «коней», а запас ходу на електричній тязі сягає 93 км.

Стандартна модифікація Panamera отримає підвіску з двокамерними пневмоелементами та двоклапанними амортизаторами. За доплату доступні задні колеса, що управляються, і нова підвіска Active Ride, в конструкції якої амортизатори з’єднані з гідравлічними насосами.

Вартість базової версії становить 145 тис. доларів, версія Panamera Executive Extended Edition оцінена в 162 тис. доларів, а на вершині знаходиться Panamera 4 Executive Extended Edition за 172 тис. доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!