Представлені три «зразкових» електромобілі Foxtron – седан, кросовер і автобус

Компанія Foxconn, найбільше відома як основний збирач продукції Apple, вийшла на автомобільний ринок з брендом Foxtron. На заході HHTD21 компанія представила три моделі електромобілів – люксовий седан Model E, кросовер Model С і автобус Model T.

Як можна легко помітити, назви дуже сильно перегукуються з назвами Tesla. Електромобілі розробляються у співпраці з тайванською компанією Yulon Motor, у якій є і власний бренд – Luxgen. Також Yulon Motor виробляє автомобілі Nissan і Mitsubishi для місцевого ринку.

В електромобілях використовується ПЗ Foxconn з відкритим вихідним кодом і апаратна платформа MIH Consortium. Моделі Foxtron, фактично, розроблені як еталонний дизайн, який можуть використовувати інші виробники для масового випуску електромобілів під власним брендом.

Електробуси Model T можуть з’явитися на дорогах в наступному році. Серед особливостей – запас ходу в 400 км, максимальна швидкість в 120 км/год, такі допоміжні технології, як попередження про пішоходів, розширене управління температурою, висока ударостійкість і захист пасажирів.

Кросовер Foxtron Model C повинен стати доступний в Тайвані до 2023 року за ціною менше ніж 35 700 доларів. Серед оголошених вже зараз особливостей – розгін з 0 до 100 км/год за 3,8 секунди.

Седан Model E класу люкс створений у співпраці з італійською компанією Pininfarina, що спеціалізується на дизайні автомобілів. Серед особливостей – потужність 750 к.с, розгін з 0 до 100 км/год за 2,8 секунди, запас ходу 750 км. Терміни випуску і орієнтовна ціна поки не оголошені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело engadget

Коментарі
Завантаження...