Представлені нові Porsche 911 Carrera та Carrera GTS: вперше у лінійці Porsche 911 гібрид

Porsche представила дві моделі лінійки 911 у 992-му кузові, і одна з них – гібрид. Це Porsche Carrera GTS. У цій моделі поєднується шестициліндровий мотор, турбонагнітач з електричним приводом та електромотор. Загальна потужність системи – 532 к.с.

Цікаво, що Carrera GTS отримав мотор збільшеного об’єму – 3,6 л замість 3,0 л. Сам двигун видає 478 л. Гібридна силова установка в цілому (і потужність додаткового електричного двигуна) дозволила компанії відмовитися від двох турбонагнітачів на користь одного з електричним приводом. Це звело до мінімуму ефект турбоями та підвищило чуйність силової установки на натискання педалі газу.

Попри те, що новий Porsche Carrera GTS додав 46 кг маси (і не тільки за рахунок тягової батареї та додаткового мотора, а й за рахунок інших систем — наприклад, задньої осі, що підрулює), збільшена потужність дозволила компенсувати динаміку: до 60 миль на годину автомобіль розганяється за 2,9 с.

На додаток до системи T-Hybrid, Carrera GTS отримав нові активні аеродинамічні жалюзі спереду, які покращують охолодження не на шкоду лобовому опору. Передня і задня частини спорткара дещо змінилися, з’явилися нові колісні диски, ширина задніх шин збільшилася на 10 мм (розмір – 315/30ZR21), а ось розмір передніх коліс не змінився (245/35ZR20).

Головне нововведення всередині — нова цифрова панель приладів: аналоговий тахометр пішов в історію.

Базова модель Carrera також оновлена ​​до 2025 року, у ній застосовуються турбіни та інтеркулери від попередніх моделей GTS та Turbo. Потужність збільшилася на 9 к.с., але крутний момент не змінився. Базова версія Carrera пережила той же рестайлінг, що й GTS, але активних заслінок у передньому бампері у звичайної Carrera немає.

У 2025 році будуть доступні лише базові версії Carrera та Carrera GTS. Porsche пропонуватиме базову Carrera у вигляді задньопривідного купе або кабріолету, Carrera GTS буде випускатися у вигляді задньопривідного купе або кабріолету, а також у вигляді повнопривідного Targa. Моделі Turbo, Turbo S та GT3 RS з’являться у 2025 році.

Ціни з оновленням зросли: базова версія Carrera коштує від 122 095 доларів, Carrera GTS – від 166 895 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com