Представлена оновлена версія Toyota Prius 2023

Тепер це Plug-in гібрид

Компанія Toyota підтвердила, що 15 березня почнуться продажі нового Toyota Prius у версії Plug-in гібриду, а поки що приймаються попередні замовлення за ціною від 34 тис. доларів.

Представлений у листопаді минулого року новий Toyota Prius був доступний лише у версії із «паралельною» гібридною силовою установкою (HEV). На японському ринку HEV-версія нового Toyota Prius пропонується з двома типами силових установок на вибір, а також переднім або повним приводом. Передньопривідна версія з 1,8-літровим двигуном коштує в Японії від 20,8 тис. доларів. Повнопривідна версія з таким же двигуном обійдеться в 22,5 тис. доларів. Повнопривідна версія з 2-літровим двигуном пропонується майже за 30 тис. доларів.

Нова версія Prius PHEV отримала силову установку, що складається з 2,0-літрового бензинового двигуна внутрішнього згоряння, електромотора, варіатора eCVT та літій-іонної батареї ємністю 13,6 кВт•год. Загальна потужність силової установки складає 223 к.с., а розгін від 0 до 100 км/год становить 6,7 секунди. Запас ходу чистою електрикою становить 87 до 105 км залежно від розміру коліс (R17 або R19). Середня витрата палива у стандартному режимі становить 3,3-3,8 л/100 км. Привід цієї версії тільки передній.

Нагадаємо, автомобіль Toyota Prius п’ятого покоління перейшов на нову версію платформи TNGA і отримав новий дизайн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!