Porsche виводить на ринок новий електромобіль потужністю понад 600 к.с. і запасом ходу близько 500 км (фото)

Німецька компанія Porsche офіційно оголосила, що новий електромобіль Macan EV буде офіційно представлено 25 січня.

Електрокар побудований на платформі PPE, яка була розроблена Porsche та Audi, та оснащений сучасними синхронними двигунами з постійними магнітами та технологією зарядки 800 В.

Оновлений Macan буде випущений у двох версіях: базовій та флагманській. Максимальна потужність силової установки моделі може досягати 450 кВт або 611 к.с., а максимальний крутний момент перевищуватиме 1000 Н·м.

Macan EV отримає три дисплеї, а також систему проекційного дисплея з технологією доповненої реальності, яка може відображати навігацію, швидкість автомобіля та іншу інформацію на лобовому склі.

У новому електромобілі використовується високопродуктивний літій-іонний акумулятор загальною ємністю 100 кВт•год. Матеріал сердечника батареї – сплав нікелю, кобальту та марганцю у співвідношенні 8:1:1. Швидкість заряджання Macan EV і максимальна потужність заряджання сягають 270 кВт. Навіть на зарядних станціях, які можуть використовувати лише технологію 400 В, нові автомобілі можна швидко заряджати за допомогою функції комбінованої зарядки. Запас ходу новинки перевищуватиме 500 км.

В Україні актуальна версія Porsche Macan доступна за ціною від 2,9 млн грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!