Porsche випустив “вірусну” рекламу електрокара Taycan

Цю “вірусну” рекламу Porsche зробила компанія Valkyr Productions спеціально для електричного суперкара Taycan. Вперше вона з’явилася в соціальній мережі Facebook, але бистро розійшлася всім інтернетом. Відеоролик вийшов настільки розумним та добре зробленим, що має посісти достойне місце серед рекламних шедеврів.

У 2,5-хвилинній рекламі розповідається про тяжке становище “містера Е”, про те, як його неправильно розуміють, і про те, що він трохи заблукав, поки не знайшов Porsche Taycan. За сюжетом реклами електричний суперкар надихає “містера Е” та знову дає йому мету.

“Я нарешті відчуваю, що люди знову помічають мене. Тепер як ніби у мене знову є мета”, – каже “містер Е” у блискуче зробленій рекламі, яка відсилає на другий шедевральний ролик, знятий ще у 2007 році, в якому був представлений “містер У”.

Точно так само неправильно зрозумілий і недооцінений, пан “містер У” знайшов спокій, коли його познайомили з компанією з відновлюваної енергії вітру, і його потенціал, нарешті, був реалізований. Рекламний ролик був зроблений для австралійської компанії Epuron.

Valkyr Productions зробила нову рекламу відповідно до специфікацій анонсованих Porsche. В компанії сподіваються, що автовиробнику сподобається цей напрямок, в якому вона рухається, та вирішить використовувати лінію персонажа “містера Е” для майбутнього контракту. Було б добре, якщо Porsche погодиться, та всі зможуть побачити більше пригод “містера Е” на електричному суперкарі Porsche Taycan.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com