Porsche створить своє виробництво батарей для найпотужніших машин

Німецька компанія створить спільне виробництво з Customcells, яке отримає назву Cellforceю.

Німецький автомобільний бренд зі Штутгарта створить власний завод батарей разом з іншим виробником акумуляторів Customcells, передає electrek.com.

Для Porsche подібна співпраця відбувається вперше, адже до цього в компанії не особливо були зацікавлені у власному виробництві акумуляторних батарей. Однак теперішні реалії не залишають німцям вибору, і буквально вимагають рішучих дій для подальшої електрифікації своїх моделей.

Деякі виробники вважають за краще купувати батареї у сторонніх постачальників, проте будівництво власних гігафабрик стає все більш актуальним для великих брендів. Відзначимо, що у новому заводі зацікавлений не тільки Porsche, але і материнський Volkswagen.

Варто відразу зазначити, що випуск батарей для німців вже розпочато, оскільки Porsche проінвестував в Customcells досить пристойну суму, зробивши останнього, по суті, дочірнім підприємством. Однак на цьому партнери не зупиняться, в планах будівництво спільного підприємства, яке отримає назву Cellforce і буде розраховане на потужність в 100 МВт*год на рік, що в теорії повинно дозволити укомплектувати 1 тисячу автомобілів акумуляторами.

Доцільність появи нового СП поки що не видається очевидною, імовірно воно повинно забезпечити продукцією самі високопродуктивні моделі Porsche, в той час, як основне виробництво Customcells цілком може бути орієнтоване не стільки на штутгартську марку, скільки на інші бренди концерну VAG.

Більш того, глава Porsche, Олівер Блюм зазначив, що тепер компанії зосередяться на високоефективних батарейних елементах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...