Porsche офіційно представив новий електрокар Taycan Cross Turismo

Німецький автовиробник презентував абсолютно новий електрокар Taycan Cross Turismo. При цьому лінійку моделі поповнять спеціальними версіями. Керівник проєкту Taycan Стефан Векбах повідомив, що розглядаються також інші додаткові варіанти.

У бесіді з виданням Autocar Векбах зазначив, що компанія розглядає також варіант Cross Turismo, менш орієнтований на бездоріжжя. Він був би більше схожий на універсал без пластикового облицювання кузова, режиму Gravel та збільшеного дорожнього просвіту. По суті, це була би модель з філософією Panamera Sport Turismo тільки від Taycan.

Крім того, можливі варіанти купе й кабріолет. Як говорить Стефан Векбах, платформа Taycan “ідеально підходить для майбутніх ідей додаткових продуктів в різних напрямках”.

Зазначимо, що будь-які майбутні варіанти будуть пропонуватися з асортиментом силових агрегатів. У разі Cross Turismo це означає електричну установку потужністю 469 кінських сил. Без підзарядки електромобіль може проїхати від 389 до 456 кілометрів шляху. Вище показаний варіант 4S має потужність до 563 кінських сил та “автономність” до 452 кілометрів.

В той самий час версія Turbo розвиває до 671 кінських сил та може проїхати до 452 кілометрів без підзарядки. Топовим зараз є новий Taycan Turbo S Cross Turismo, який може похвалитися потужністю 750 “конячок”, часом розгону до першої сотні становить всього 2,9 секунди та запасом ходу до 419 кілометрів шляху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело topgear.com

Коментарі
Завантаження...