Porsche Macan EV помітили на Нюрбургрингу

Porsche Macan EV вже давно тестується автовиробником, а повноцінний дебют дедалі ближче. Зараз компанія продовжує доведення шасі та агрегатів моделі. Цього разу прототип навіть викотили до Нюрбургрингу, звідки ми й отримали шпигунські фото.

Цей Macan EV має багато камуфляжу на кузові. Тут є фальшиві радіаторні грати над номерним знаком. Наклейки на фарах намагаються замаскувати їхню форму, і навіть логотипи Porsche були закриті.

На прототипі є вихлопні труби. Бутафорські, зрозуміло. Porsche, звичайно, може додати їх як опціональний декоративний елемент на серійну версію, але ми схиляємося до того, що це зроблено виключно задля маскування.

В основі Macan EV лежить платформа Premium Platform Electric (PPE) від Volkswagen Group. Технологія підтримує швидку зарядку до 350 кіловат. Варіанти силових агрегатів, ймовірно, включатимуть один двигун, що приводить в рух задні колеса, або двомоторне компонування, що забезпечує повний привід. Технічні характеристики поки що не розкрито. Дебют моделі заплановано на кінець цього року. Придбати електричний кросовер можна буде не раніше першого кварталу 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com